| | Покана за участие
Организатор
Катедра ТАО – Национална спортна академия Васил Левски ,София, Клуб по
катерене и алпинизъм „НСА“, София
Условия за участие
– картотека в БФКА
– предсъстезателен медицински преглед
-стартова такса 40 лв.
Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Заповед РД-09-89 / 05.11.2021 г. на Министъра на младежта и спорта. Обръщаме внимание, че:
- зарители на състезанието няма да бъдат допускани;
- всички треньори, съдии, длъжностни лица над 18 г. трябва да имат "зелен сертификат" за ваксинация, преболедуване, тестване - съобразно установените срокове;
- треньори, длъжности лица и състезатели трябва да спазват дистанция най-малко 1,5 м.;
- треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.
Възрастови групи
момчета и момичета:
1 група – до 7 години
2 група – 8-9 години
3 група – 10-11 години
4 група – 12-13 години
юноши и девойки:
5 група – 14-15 години
6 група – 16-17 години
7 група – 18-19 години
Регистрация
До 21:00 часа – 18.11.2021 онлайн форма за регистрация към БФКА – ТУК
Място на провеждане
Зала спортно катерене на НСА – http://climbnsa.com/
Съдийско ръководство
Главен съдия: Георги Пенев
Съдии откриватели: Ивайло Радков, Станимир Желязков, Мартин Пенков
Програма:
20-ти ноември (събота)
1 и 2 група:
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция
Скорост
09:00-11:30 – Квалификации и Финали – 1 и 2 група момичета и момчета
11:45 – Награждаване – Скорост 1 и 2 група
12:30– 15:30 – Квалификации Трудност – 1 и 2 група момичета и момчета
16:15– Затваряне на зоната /проверка/
16:30 -17:30 – Финали – 1 и 2 група момичета и момчета
17:45 – Награждаване
3 и 4 група:
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция
Трудност
09:00-12:00 – Квалификации – 3 и 4 група момичета и момчета
12:45 – Затваряне на зоната /проверка/ 3 и 4 група;
13:00 -14:00 – Финали – 3 и 4 група момичета и момчета
14:15 – Награждаване
Скорост
15:00– 17:30 – Квалификации и финали – 3 и 4 група момичета и момчета
17:45 – Награждаване
21-ви ноември, неделя
5,6 и 7 група
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция- Трудност
9:00– 12:30 – Квалификации Трудност – 5,6 и 7 група юноши и девойки
13:15 – Затваряне на зоната /проверка/
13:30 -14:30 – Финал – 5,6 и 7 група юноши и девойки
14:45 – Награждаване
Регламент
За повече подробности по регламента, вижте Правилник за провеждане на състезания по спортно катерене
|